Single Issue of Living Faith Kids Apr/May/Jun 2025
Single Issue of Living Faith Kids Apr/May/Jun 2025
Pause + Pray + Play with Scripture Every Day
Author: Living Faith Kids
Living Faith Kids features daily devotions based on the daily Scripture readings from the Catholic Mass.
Helps children 8-12 develop the habit of daily prayer and build their relationship with Jesus and the Church. Living Faith Kids is the daily Scripture-based prayer companion for Catholic children and an invaluable resource for parishes, families and schools.
This is not a subscription. By placing an order you will be receiving the Apr/May/Jun 2025 issue of Living Faith Kids.
Couldn't load pickup availability

New Releases
-
Walking with Mary through Light and D...
Reflections and Prayers to Uplift You...
Regular price $2.95Regular priceUnit price / perSale price $2.95 -
Lent 2026 for Kids Jesus Is Always wi...
Daily Thoughts, Activities and Prayers
Regular price $1.95Regular priceUnit price / perSale price $1.95 -
Totally Lent! 2026 (Intermediate)
A Kid's Journey to Easter
Regular price $8.95Regular priceUnit price / perSale price $8.95 -
Cuaresma 2026 Un Camino Para El Alma
Reflexiones, acciones y oraciones par...
Regular price $1.95Regular priceUnit price / perSale price $1.95 -
Living with Christ April + Holy Week ...
Holy Week & Easter Liturgical Content
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
Totally Lent! 2026 (Teens)
A Teen's Journey to Easter
Regular price $8.95Regular priceUnit price / perSale price $8.95 -
Totally Lent! 2026 (Primary)
A Child's Journey to Easter
Regular price $8.95Regular priceUnit price / perSale price $8.95 -
Lent 2026 for Families Hearts Full of...
Daily Reflections, Actions and Prayers
Regular price $1.95Regular priceUnit price / perSale price $1.95 -
Lent 2026 A Time of Grace and Peace
Daily Reflections, Actions and Prayers
Regular price $1.95Regular priceUnit price / perSale price $1.95 -
Lent 2026 A Journey for the Soul
Daily Meditations, Actions and Prayers
Regular price $1.95Regular priceUnit price / perSale price $1.95