Collection: Products That Can Be Discounted
-
Awaken to the Divine
52 Contempletive Reflections to Trans...
Regular price $12.95Regular priceUnit price / perSale price $12.95 -
25/26 Unit 4Awaken Becoming Disciples of the Word...
Adult Level Resource with Readings, S...
Regular price $29.95Regular priceUnit price / perSale price $29.95 -
25/26 Unit 3Awaken Becoming Disciples of the Word...
Adult Level Resource with Readings, S...
Regular price $29.95Regular priceUnit price / perSale price $29.95 -
25/26 Unit 2Awaken Becoming Disciples of the Word...
Adult Level Resource with Readings, S...
Regular price $29.95Regular priceUnit price / perSale price $29.95 -
25/26 Unit 1 -
Digital DownloadAugust 2025 Living with Christ Digita...
Your Daily Companion for Praying and ...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
Digital DownloadAugust 2025 Exploring the Sunday Read...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2024 Living with Christ Digita...
Your Daily Companion for Praying and ...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2024 Exploring the Sunday Read...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2023 Living with Christ Digita...
Your Daily Companion for Praying and ...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2023 Exploring the Sunday Read...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2022 Living with Christ Digita...
Your Daily Companion for Praying and ...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2022 Exploring the Sunday Read...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2021 Living with Christ Digita...
Your Daily Companion for Praying and ...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2021 Exploring the Sunday Read...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95 -
August 2020 Living with Christ Digita...
Regular price $4.95Regular priceUnit price / perSale price $4.95